Питання та відповіді

Коментарі   

+1 #10 ggg 22.02.2018, 16:56
Цитата:
Розкажіть про протипоказання прийому пасти і в яких випадках її не слід приймати? Наприклад, чи можна приймати пасту при підвищеній кислотності?
Якщо стан вашого кишківника не в стадії загострення, то можна приймати чорничну пасту, якщо ри цьому розести її у воді та вживати після їжі. Щодо схеми прийому, в таких випадках, краще проконсультуватися з лікарем кол центру.
Цитата
0 #9 Guest 22.02.2018, 16:53
Цитата:
Яка паста краще допоможе у лікуванні циститу – журавлинова чи бруснична?
Найефективніша при циститі журавлинова паста. Вона поєднує в собі декілька дій. Має протизапальну, знеболювальну дію, м’яку сечогінну дію. Виступає як природний антибіотик.
Цитата
0 #8 марина 22.02.2018, 16:07
Цитата:
Чому сушені чи заморожені ягоди не настільки корисні як паста?
Технологія нашого виробництва дозволяє добувати цінні компоненти з кісточки і, що , в свою чергу, дає можливість організму отримувати і засвоювати усі корисні речовини з ягід майже на 100%.
Суть технології полягає в наноподрібненні з одночасним нехімічним гідролізом за рахунок тертя ягід одна об одну, а також за рахунок пульсуючого тиску в спеціально спроектованих для цього апаратах. За допомогою даної технології переробки ягід, в пасту виділяється вміст кісточки та шкірки без окислення.
Без втручання HTD-технології кісточка і шкірка не доступна для організму, ферменти шлунку можуть перетравлювати лише 40 % користі свіжої ягоди.
Цитата
+2 #7 julia 21.01.2018, 18:00
Цитата:
За рахунок чого зберігається продукт?
Завдяки технології виробництва руйнується клітина умовно патогенної флори. Тобто «шкідливі» компоненти при руйнації не потрапляють в готовий продукт. А компоненти, які виступають консервантами потрапляють в склад пасти (ОМЕГА, токофероли, хлорогенова кислота тощо).
Цитата
0 #6 Bohdan 05.09.2017, 16:24
Цитата:
Ціни вказані в доларах чи у гривнях? Скільки банок 1л і 0,5 л вміщається в коробці?
Доброго дня, ціни вказані в гривнях. Кожна коробка містить 9 пляшок продукту, незалежно від об’єму.
Цитата
+1 #5 Ваня 24.03.2016, 09:26
Цитата:
Остання замовлена пляшка рідкувата і кисліша ніж зазвичай була. З чим це пов'язано? Солодка буде? А то моя дитина вередує, не хоче кислу їсти.
Компанія Лікберрі використовує для виробництва паст тільки дикорослу ягоду. І, звичайно, смак та консистенція залежить від багатьох факторів. На сам перед від погодних умов. Якщо були часті дощі то і ягода буде більш кислішою та водянистою. І як наслідок паста буде більш кислішою та рідкішою.
Цитата
0 #4 Tammi 21.01.2016, 07:53
Цитата:
Яка норма прийому для людей з надмірною вагою? Наприклад, при вазі 100 кг для жінки, щоб не виникло побічної реакції? Як починати приймати пасту?
Схем прийому продукту слід розраховувати так: 1гр пасти на 1 кг ваги та ділити на кількість прийомів їжі. Тобто, якщо жінка 100 кг, то добова доза 100 гр. Для покращення роботи кишківника, людям з надмірною вагою краще вживати ягідні пасти після їжі, розведену в 100 мл води кімнатної температури.
Алергічні реакції при вживанні ягід не виникають. Та ви завжди можете порадитись з лікарем консультантом компанії Лікберрі.
Цитата
0 #3 Guest 10.08.2015, 09:41
Цитата:
Чи можна прийом чорничної пасти поєднувати з прийомом антибіотиків?!
Разом з антибіотикотерапією тому, що паста має виражену гіпатопротекторну дію, виступає як пробіотик і потужний імудоммодулятор.
Цитата
+1 #2 Жанна 01.04.2015, 14:26
Цитата:
Де була придбана ягода, яка використовується для виробництва пасти? По ТВ постійно говорять і показують, що практично всі ягоди чорниці на базарі є радіоактивними?
Ягода закуповується на Волині, в Карпатах. Для виробництва паст «LiQberry», використовуються тільки ті ягоди, які прошли жорсткий трьохрівневий контроль на вміст радіонуклідів та солей важких металів. Тобто використовується сировина середнього ступеню дозрівання вищого ґатунку, яка, зазвичай, відправляється на експорт.
Вибір віддається ягодам з максимальною кількістю поліфенолів та обмеженою кількістю цукрів- це know how, тобто секрет виробництва постачальника.
Цитата
+1 #1 Guest 31.07.2012, 13:20
Цитата:
Чи допомагає чорнична паста при мастопатії? Чи можна нею замінити ліки
Якщо у вас мастопатія, то призначенням лікаря нехтувати не варто. Допомагає чернична паста завдяки великому вмісту поліфенольних з’єднать, а саме дії антоціанів. Антоціани – це ті компоненти які мають абсолютний вплив на вільні радикали зменшуючи новоутворення та призупиняючи їх ріст. При цьому антоціани позитивно впливають на загальну серцево-судинну систему, психо-емоційний стан, посилюють дію лікарських засобів тощо.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити